CARAVANEST MOTORHOMES & CARAVANS MAGAZINE
0 0

Aktuality

Knaus Tabbert představil novinky pro rok 2016

Knaus Tabbert představil novinky pro rok 2016
Při tradičním uvádění modelů nadcházející sezóny před začátkem léta německý koncern Knauss Tabbert představil, co chystá nového u svých továrních značek: Knaus, Tabbert, Weinsberg a T@B. Čeká nás několik nových modelů i řada vylepšení a vychytávek, od kterých si výrobce slibuje posun v designu a funkčnosti. Vše bude v plném rozsahu k vidění na karavanistickém svátku koncem prázdnin v Düsseldorfu, ale první informace o připravovaných novinkách se v následujících dnech budete dovídat v našem magazínu Caravanest.
Aktuality Celý článek

RV značky na českém a slovenském trhu 2015

RV značky na českém a slovenském trhu 2015
Čeští prodejci nových rekreačních vozidel nabízí na tuzemském trhu více než 60 různých značek vesměs evropských výrobců. Nejpočetněji je zastoupen náš západní soused, následovaný výrobci z Francie a Itálie. O přízeň zákazníků se ucházejí i značky ze Slovinska, Velké Británie, Španělska a Švédska. Zdá se, že o konkurenci není nouze. Nutno ovšem brát v potaz velké koncerny, které mají oproti menším sólo producentům v některých ohledech výhodnější pozici. K největším se řadí francouzští Trigano VDL - 21 různých značek a Pilote Groupe - 5 značek, dále němečtí Erwin Hymer Group - 9 značek a Knauss Tabbert - 6 značek. Například poslední jmenovaný ke konci března ukončuje výrobu vestaveb (B class, van conversion) značky Bavaria Camp.
Aktuality Celý článek

Caravanest - Motorhomes And Caravans Magazine

Caravanest - Motorhomes And Caravans Magazine
Nový internetový magazín o automobilovém průmyslu obytných vozů a karavanů. A nejen o něm. Také o světě rekreačních vozů na internetu, o užitečných internetových nástrojích pro cestovatele rekreačními vozy, o novinkách a trendech. Chcete se orientovat v možnostech, které obytné vozy a karavany mohou nabídnout? Vědět o výstavách a veletrzích? Umět si vybrat rekreační vůz, který vyhovuje přesně Vám? Potom jste tu správně. Vítejte na www.caravanest.cz .
Aktuality Celý článek