CARAVANEST MOTORHOMES & CARAVANS MAGAZINE
0 0

Caravanest - Motorhomes And Caravans Magazine

Jakub Š. |

Nový internetový magazín o automobilovém průmyslu obytných vozů a karavanů. A nejen
o něm. Také o světě rekreačních vozů na internetu, o užitečných internetových nástrojích pro cestovatele rekreačními vozy, o novinkách a trendech. Chcete se orientovat
v možnostech, které obytné vozy a karavany mohou nabídnout? Vědět o výstavách
a veletrzích? Umět si vybrat rekreační vůz, který vyhovuje přesně Vám? Potom jste tu správně. Vítejte na www.caravanest.cz .

Řady karavanistů České a Slovenské republiky se v posledních několika letech navyšují
a s tímto rozvojem jsou patrnější různé přístupy k tomuto způsobu života, cestování
a trávení volného času. Nutně, jako u masového rozvoje jakékoliv lidské činnosti. Diferenciací prochází zájem o různé profily karavanů a obytných vozů, délka času tráveného na cestách, navštěvované destinace, atd. Ale! Karavaning byl, je a bude především vášeň. Svět sám pro sebe. Minisvět ujíždějících domů.

 

Portál www.caravanest.cz bude zpočátku především informačním serverem. Chceme zkompletovat přehled o dění a možnostech, které přináší český a slovenský trh
s rekreačními vozy. Poskytnout přehled a orientaci v profilech a značkách nabízených
u českých a slovenských prodejců. A také o tuzemských výrobcích! Teprve postupně budeme přibírat značky dostupné v Evropě, na ostrovech a po celém světě. Naším cílem je sledovat vývoj a dění na globální scéně rekreačních vozů. Právě začínáme. Uvidíme, kam nás naše cesta zavede. Pojeďte s námi.